Dne 6.12.2013 do naší obce přijede se svým vánočním programem pěvecký sbor SEMTAMTÓN, který funguje v ZUŠ Blovice pod vedením Lucie Zvoníkové- členky DJKT Plzeň a učitelky ZUŠ Blovice a Evy Tupé – pověřené ředitelky ZUŠ Blovice již několik let. V zhruba hodinovém programu zazní nejen klasické české koledy, ale i skladby populární, vztahující se k oslavě Vánoc, a to vše ve velkém nástrojovém obsazení. Koncert není třeba brát úplně vážně. Kdo má tedy 6.12. v 18hodin čas a chuť se pobavit, přijďte do kostela. Pevně věříme, že na Vás přeneseme dobrou náladu, s jakou jsme všichni vystoupení připravovali. Pěvecký sbor SEMTAMTÓN je otevřené těleso, noví zájemci o společné zpívání jsou vítáni!

PROGRAM KONCERTU PĚVECKÉHO SBORU SEMTAMTÓN A SOUBORŮ ZUŠ BLOVICE
Adéste fidéles
Charpentier – Rondo z Te dea
3 vánoční koledy – Poslouchejte, křesťané
Štěstí, zdraví
Jak jsi krásné
Přeslavný den
Barokní koleda Z archy vypuštěný holoubku
Moriccone – Hobojové sólo
Alžbětínská serenáda
Jinglle bells v úpravě Ray Charlese
Jinglle bell rock
All I want Christmas is You
So this is Christmas

dokument bude sejmut 6.12.2013 20:08

Jedna reakce na Vánoční koncert v kostele Všech svatých 6.12.2013

  • Tenhle koncert se jednoduše povedl. Všichni účinkující podali výborné výkony, kostel vytvořil (spolu se skutečně zimním počasím) báječnou atmosféru, diváci tleskali a někteří při poslední písni “All I Want Christmas is You” uronili i nějakou tu slzu.
    Potud všechno výborné.
    Jedině návštěvnost nebyla taková, jak vypadala. Na první pohled plný kostel – super! Druhý pohled ale ukázal, že skutečných diváků je cca 40%. Všichni ostatní byly buď účinkující, nebo jejich doprovod. Z tohoto pohledu pro mě radost z jinak povedeného koncertu poněkud vyprchá. Na druhou stranu musím ale přiznat, že o moc víc lidí by se do kostela stejně nevešlo.
    Co naplat, doba je taková. Možná i kdyby přijel sám Mistr a vstup byl zdarma, stejně by skoro nikdo nepřišel. Naskýtá se otázka – má cenu v této době snažit o pořádání podobných akcí? Ano, má. Snad se někdy karta obrátí:-)

    za KK Miloslav Nekola

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření * Časový limit překročen. Obnovte prosím CAPTCHu

Sledujte nás i na FB

Odběr novinek

Přihlašte se k našemu zpravodaji a připojte se k našim 42 odběratelům.

Počasí

Reklama

Návštěvy celkem:
...
Návštěvy letos:
...