Mikroregion Radyně od roku 2024 nabízí díky úspěšnému projektu “Pořízení mobilního kina pro obce Mikroregionu Radyně” obyvatelům svým obcím nové možnosti v oblasti kulturního vyžití. 

Moderní mobilní kino, které nyní Mikroregion Radyně vlastní, nabízí širokou škálu možností pro kulturní akce a filmové projekce. Sestava mobilního kina obsahuje vše, co je potřeba pro kvalitní projekci filmů. Projekční plátno pro promítání filmů ve vysoké kvalitě, projekční plochu pro zadní projekci, moderní projektor pro skvělý obraz a zvuk, tři mikrofony, reproduktory a reprostativy pro kvalitní zvukový zážitek, mixážní pult pro profesionální řízení zvuku, signálovou kabeláž a další příslušenství pro snadné ovládání a propojení všech komponentů. Praktické přepravní řešení zajišťují kufry na projektor a reproduktory.

Dodavatelé projektu, společnosti PROJEKTA CORP s.r.o. a AUDIOPRO s.r.o., se postaraly o dodání vybavení do konce roku 2023. Součástí projektu bylo také proškolení obsluhy, aby bylo zajištěno bezproblémové technické ovládání mobilního kina.

Celková cena vybavení mobilního kina dosáhla téměř 400 000 Kč, přičemž projekt byl podpořen dotací ve výši 300 000 Kč z dotačního titulu Podpora mikroregionů Plzeňského kraje 2023.

Mikroregion Radyně tak nyní disponuje moderním mobilním kinem, které umožní obcím v regionu pořádat filmové projekce a kulturní akce. Těšíme se na první filmový večer pod hvězdami! 🎥🌟

 

Tento projekt byl spolufinancován z dotačního titulu Podpora mikroregionů Plzeňského kraje 2023

 

Přehrajte si poslední dvě hlášení obecního rozhlasu   Sledujte nás i na FB


       kolik je vybráno

Počasí